May 19, 2024, 02:34:07 PM
Welcome,
Guest
. Please
login
or
register
.
1 Hour
1 Day
1 Week
1 Month
Forever
Login with username, password and session length
News
: SMF - Just Installed!
Home
Help
Login
Register
Raw Track
>
RAW Track Forum
>
J-RAW (Junior RAW) + J-X-Mas Carnivals
>
Junior Christmas Carnivals 2019 Day 2 - Overall Results
Pages: [
1
]
« previous
next »
Print
Author
Topic: Junior Christmas Carnivals 2019 Day 2 - Overall Results (Read 4995 times)
mark.c
Newbie
Posts: 39
Junior Christmas Carnivals 2019 Day 2 - Overall Results
«
on:
December 28, 2019, 05:30:43 AM »
Race Number Div Name Club Total Points
18 1 Kai Goltman Lidcombe Auburn CC 71
22 2 Gabriel Jakobsen Illawarra CC 40
54 2 Tom Williamson Dubbo CC 39
21 2 Ollie Taylor ATTA 37
15 1 Edward Marcks Canberra Cycling Club 36
4 1 Sarah Allwork Lidcombe Auburn CC 35
8 1 Lara Perry Parramatta CC 34
9 1 Lillya Tartarinoff Cccc 34
25 2 Lucas Stevenson Manly Warringah CC 34
26 2 Sienna Monteith Townsville Cycling Club 33
63 3 Jett Stokes Randwick Botany CC 33
17 1 Liam Goltman Lidcombe Auburn CC 31
11 1 Eliza Carnes Balmoral Cycling Club 30
31 2 Ethan Taylor Southern Cross CC 27
23 2 Max Lundy Canberra Cycling Club 27
45 3 Harley Bradshaw Bankstown Sports CC 26
27 2 Luke Rogers Canberra Cycling Club 25
42 3 Oscar Szkudlarek Bankstown Sports CC 24
5 1 Samantha Allwork Lidcombe Auburn CC 23
47 3 Joshua Moore Australian Time Trial Association 23
35 1 Angus Steadman Vikings Canberra 21
28 2 Ruben SHEPARD Randwick Botany CC 21
20 3 Lara Allen Bathurst CC 20
41 3 sienna Allen Bathurst CC 20
51 3 Peter Samuel Bankstown Sports CC 20
60 3 elliott Szkudlarek Bankstown Sports CC 20
67 4 Art Dale DHBC 20
72 4 Grace Jakobson 20
73 3 Cameron Parr DHBC 19
36 4 Kirby Valtwies Lidcombe Auburn CC 19
19 1 Isabelle Jones Canberra Cycling Club 18
6 1 Ebony Robinson Bathurst CC 17
2 1 Anna Dubier Lidcombe Auburn CC 16
29 2 Jeremy Cannon ATTA 16
52 3 Nate Stirling Bankstown Sports CC 16
53 3 Aidan Stirling Bankstown Sports CC 16
59 3 Carrington Oke Wagga 16
61 3 Gydion Dally Orange 16
10 1 Nicole Duncan Cccc 15
58 2 Oscar Cloherty DHBC 15
14 1 Patrick Maye Lidcombe Auburn CC 14
70 4 Olive Dale DHBC 14
13 1 Cennedi Dally Orange 13
24 2 Elsie Apps Goulburn CC 13
55 2 Dash Aubusson-Foley Dubbo CC 13
32 2 Callum Maciver Canberra Cycling Club 13
40 3 Hallie Allen Bathurst CC 13
33 2 Caitlin Rose Hunter District 12
38 2 Jake Pajtl Hunter District 12
56 3 Annie Taylor 12
59 2 Josef Valtwies Lidcombe Auburn CC 10
46 3 Zoe Maye Lidcombe Auburn CC 0
50 3 Charlie Smith Randwick Botany CC 0
59 2 Josef Valtwies Lidcombe Auburn CC
Logged
Pages: [
1
]
Print
« previous
next »
Jump to:
Please select a destination:
-----------------------------
About RAW Track (non Forum)
-----------------------------
=> Information
=> Sponsors
=> Points and Program
-----------------------------
RAW Track Forum
-----------------------------
=> Sydney X-Mas Carnival
=> This Week @ RAW
=> Results and Reports
=> CERVELO Masters series
=> General RAW
=> J-RAW (Junior RAW) + J-X-Mas Carnivals
=> RAW-Hooker
=> RAW Road Series
=> -ATTA-NSW
=> General Discussion
=> Sydney Sprint Series
Loading...