RAW Track Race All Winter Track
Dunc Grey Velodrome, Sydney, Australia
Week 13 Sept 07, 2018
Results Round 1 Warm up scratch race
Div 5
1 Jamie O'Callaghan
2 Angus Steadman
3 Peter Tralagan
4 Alison Wallace
Div 4
1 Claudia Marcks
2 Dominic Kennedy
3 Lily Strafford
4 Lauren Bates
Div 4 heat 2
1 Nigel Apps
2 Ian Thomas
3 Hamish Anderson
4 Rod Bates
Div 3
1 Daika Scott
2 Makenzie Scott
3 Leigh Brown
4 John Caley
Div 2 Heat 1
1 Devraj Grewel
2 Finely Moutter
3 David Browne
4 Lucie Fityus
Div 2 Heat 2
1 Derren Perry
2 Rodrigo Notaro
3 Sam Estell
4 Felix James
Div1
1 Thomas Cornish
2 Shaun MacWilliams
3 John Trovas
4 Taylor Forrest
Round 2 1 Tom Cornish and John Trovas
Round 3 Keirin
Div 5
Keirin Div 5 heat 1
1 Claudia Grillo
2 Alison Wallace
3 Lauren Chandler
4
Keirin Div 5 heat 2
1 Georgia Bonora
2 Angus Steadman
3 Alex Pappas
4 Jemma Veneran
Keirin Div 5 heat 3
1 Georgia O'Callaghan
2 Jamie O'Callaghan
3 Peter Tralagan
4 Blair Chandler
Div 4
Keirin Div 4 heat 1
1 Claudia Marcks
2 Tom Stilwell
3 Lily Strafford
4 Lauren Bates
Keirin Div 4 heat 2
1 Mack Apps-Tulip
2 Dominic Kennedy
3 Eddie Marks
4 Kai Goltoman
Keirin Div 4 heat 3
1 Geordie Spenceley
2 Brad Craft
3 Ian Thomas
4 Andy Verdon
Keirin Div 4 heat 4
1 James Howard
2 Rod Bates
3 Phil Dobe
4 Hamish Anderson
Keirin Div 4 heat 5
1 Nigel Apps
2 Morgan Ho
3 Luke O'Callaghan
4 Ivan Colig
Div 3
Keirin Div 3 Heat 1
1 Leigh Brown
2 Ben Fox
3 Daika Scott
4 John Caley
Keirin Div 3 heat 2
1 Tess Wallace
2 Makenzie Scott
3 Keira Will
4 Mia Wallace
Div 2
Keirin Div 2 heat 1
1 David Browne
2 David Ludenia
3 Adam Ingall
4 Ian Grant
Keirin Div 2 heat 2
1 Brett Scruse
2 Jarrah Anderson
3 Finely Moutter
4 Lizanne Willmot
Keirin Div 2 heat 3
1 Devraj Grewel
2 Derren Perry
3 Rodrigo Notaro
4 Scott Mills
Div 1
Keirin Div 1 heat 1
1 Wesley Ho
2 Max Cyreszko
3 Alex Chubb
4 Taylor Forrest
Keirin Div 1 heat 2
1 Thomas Cornish
2 Blake Ryan
3 John Trovas
4 Jarrod Williams
Round 3A Div 4 KUSTUM KEIRIN
1 Mack Apps-Tulip
2 Claudia Marcks
3 James Howard
4 Geordie Spenceley
Div 3 KUSTUM KEIRIN
1 Leigh Brown
2 Daika Scott
3 Tess Wallace
4 Keira Will
Div 2 KUSTUM KEIRIN
1 Derren Perry
2 Jarrah Anderson
3 David Ludenia
4 Devraj Grewel
Div 1 KUSTUM KEIRIN
1 Thomas Cornish
2 John Trovas
3 Wesley Ho
4 Max Cyreszko
Round 4 winners race Div 5
1 Georgia O'Callaghan
2 Jamie O'Callaghan
3 Angus Steadman
4 Peter Tralagan
winners race Div 4 heat 1
1 Mack Apps-Tulip
2 Ivan Colig
3 Dominic Kennedy
4 Kai Goltoman
winners race Div 4 heat 2
1 Rod Bates
2 James Howard
3 Nigel Apps
4 Luke O'Callaghan
winners race Div 3
1 Ben Fox
2 Leigh Brown
3 Daika Scott
4 Shaun Perry
winners race Div 2
1 Sam Estell
2 Finely Moutter
2 Derren Perry
4 Adam Ingall
winners race Div 1
1 Thomas Cornish
2 Jarrod Williams
3 Shaun MacWilliams
4 Blake Ryan
Round 5 Combines
Fast Combine
1 Tom Stilwell
2 Phil Stilwell
3 Eddie Marks
4 Claudia Marcks
Faster Combine
1 John Caley
2 Ian Grant
3 Derren Perry
4 Makenzie Scott
Like Really fast combine
1 Max Cyreszko
2 Alex Chubb
3 Devraj Grewel
4 David Ludenia