May 19, 2024, 02:58:43 PM
Welcome,
Guest
. Please
login
or
register
.
1 Hour
1 Day
1 Week
1 Month
Forever
Login with username, password and session length
News
: SMF - Just Installed!
Home
Help
Login
Register
Raw Track
>
RAW Track Forum
>
J-RAW (Junior RAW) + J-X-Mas Carnivals
>
Junior Christmas Carnival 2019 - Revised Results Day 1
Pages: [
1
]
« previous
next »
Print
Author
Topic: Junior Christmas Carnival 2019 - Revised Results Day 1 (Read 4919 times)
mark.c
Newbie
Posts: 39
Junior Christmas Carnival 2019 - Revised Results Day 1
«
on:
December 30, 2019, 01:30:28 AM »
Day 1 Overall
Name Club Attendance Points 1St 2nd 3rd 4th 5th Running Total
Kai Goltman Lidcombe Auburn CC 10 28 0 0 0 0 38
Gabriel Jakobsen Illawarra CC 10 15 0 0 1 0 26
Harley Bradshaw Bankstown Sports CC 10 10 3 0 0 0 23
Max Lundy Canberra Cycling Club 10 5 3 2 0 0 20
Nate Stirling Bankstown Sports CC 10 5 3 2 0 0 20
Charlie Smith Randwick Botany CC 10 10 0 0 0 0 20
Lara Perry Parramatta CC 10 5 3 0 1 0 19
Sienna Monteith Townsville Cycling Club 10 0 6 2 1 0 19
Eliza Carnes Balmoral Cycling Club 10 0 6 0 2 0 18
Edward Marcks Canberra Cycling Club 10 0 8 0 0 0 18
Sarah Allwork Lidcombe Auburn CC 10 0 0 7 0 0 17
Liam Goltman Lidcombe Auburn CC 10 5 0 2 0 0 17
Ebony Robinson Bathurst CC 10 5 0 0 2 0 17
Anna Dubier Lidcombe Auburn CC 10 0 6 0 0 0 16
Patrick Maye Lidcombe Auburn CC 10 0 0 2 2 1 15
Oscar Szkudlarek Bankstown Sports CC 10 0 3 2 0 0 15
Luke Rogers Canberra Cycling Club 10 0 0 4 1 0 15
Nicole Duncan Cccc 10 5 0 0 0 0 15
Lillya Tartarinoff Cccc 10 0 0 4 0 0 14
Ruben SHEPARD Randwick Botany CC 10 0 0 2 0 1 13
Zoe Maye Lidcombe Auburn CC 10 0 0 2 1 0 13
Lucas Stevenson Manly Warringah CC 10 0 3 0 0 0 13
Elsie Apps Goulburn CC 10 0 3 0 0 0 13
Peter Samuel Bankstown Sports CC 10 0 3 0 0 0 13
Samantha Allwork Lidcombe Auburn CC 10 1 0 0 1 0 12
sienna Allen Bathurst CC 10 0 0 2 0 0 12
elliott Szkudlarek Bankstown Sports CC 10 0 0 0 1 0 11
Aidan Stirling Bankstown Sports CC 10 0 0 0 1 0 11
Ollie Taylor ATTA 10 0 0 0 1 0 11
Hallie Allen Bathurst CC 10 0 0 0 0 0 10
Lara Allen Bathurst CC 10 0 0 0 0 0 10
Callum Maciver Canberra Cycling Club 0 0 0 0 0 0 0
Ethan Taylor Southern Cross CC 0 0 0 0 0 0 0
Jett Stokes Randwick Botany CC 0 0 0 0 0 0 0
Tom Williamson Dubbo CC 0 0 0 0 0 0 0
Joshua Moore Australian Time Trial Association 0 0 0 0 0 0 0
Divisional Results Day 1
Race Number Div Name Club Attendance Points 1St 2nd 3rd 4th 5th Running Total
18 1 Kai Goltman Lidcombe Auburn CC 10 28 0 0 0 0 38
8 1 Lara Perry Parramatta CC 10 5 3 0 1 0 19
11 1 Eliza Carnes Balmoral Cycling Club 10 0 6 0 2 0 18
15 1 Edward Marcks Canberra Cycling Club 10 0 8 0 0 0 18
4 1 Sarah Allwork Lidcombe Auburn CC 10 0 0 7 0 0 17
17 1 Liam Goltman Lidcombe Auburn CC 10 5 0 2 0 0 17
6 1 Ebony Robinson Bathurst CC 10 5 0 0 2 0 17
2 1 Anna Dubier Lidcombe Auburn CC 10 0 6 0 0 0 16
14 1 Patrick Maye Lidcombe Auburn CC 10 0 0 2 2 1 15
10 1 Nicole Duncan Cccc 10 5 0 0 0 0 15
9 1 Lillya Tartarinoff Cccc 10 0 0 4 0 0 14
5 1 Samantha Allwork Lidcombe Auburn CC 10 1 0 0 1 0 12
22 2 Gabriel Jakobsen Illawarra CC 10 15 0 0 1 0 26
23 2 Max Lundy Canberra Cycling Club 10 5 3 2 0 0 20
26 2 Sienna Monteith Townsville Cycling Club 10 0 6 2 1 0 19
27 2 Luke Rogers Canberra Cycling Club 10 0 0 4 1 0 15
28 2 Ruben SHEPARD Randwick Botany CC 10 0 0 2 0 1 13
25 2 Lucas Stevenson Manly Warringah CC 10 0 3 0 0 0 13
24 2 Elsie Apps Goulburn CC 10 0 3 0 0 0 13
21 2 Ollie Taylor ATTA 10 0 0 0 1 0 11
2 Callum Maciver Canberra Cycling Club 0 0 0 0 0 0 0
2 Ethan Taylor Southern Cross CC 0 0 0 0 0 0 0
45 3 Harley Bradshaw Bankstown Sports CC 10 10 3 0 0 0 23
52 3 Nate Stirling Bankstown Sports CC 10 5 3 2 0 0 20
50 3 Charlie Smith Randwick Botany CC 10 10 0 0 0 0 20
42 3 Oscar Szkudlarek Bankstown Sports CC 10 0 3 2 0 0 15
46 3 Zoe Maye Lidcombe Auburn CC 10 0 0 2 1 0 13
51 3 Peter Samuel Bankstown Sports CC 10 0 3 0 0 0 13
41 3 sienna Allen Bathurst CC 10 0 0 2 0 0 12
60 3 elliott Szkudlarek Bankstown Sports CC 10 0 0 0 1 0 11
53 3 Aidan Stirling Bankstown Sports CC 10 0 0 0 1 0 11
40 3 Hallie Allen Bathurst CC 10 0 0 0 0 0 10
20 3 Lara Allen Bathurst CC 10 0 0 0 0 0 10
3 Jett Stokes Randwick Botany CC 0 0 0 0 0 0 0
3 Tom Williamson Dubbo CC 0 0 0 0 0 0 0
3 Joshua Moore Australian Time Trial Association 0 0 0 0 0 0 0
«
Last Edit: December 30, 2019, 01:33:04 AM by mark.c
»
Logged
Pages: [
1
]
Print
« previous
next »
Jump to:
Please select a destination:
-----------------------------
About RAW Track (non Forum)
-----------------------------
=> Information
=> Sponsors
=> Points and Program
-----------------------------
RAW Track Forum
-----------------------------
=> Sydney X-Mas Carnival
=> This Week @ RAW
=> Results and Reports
=> CERVELO Masters series
=> General RAW
=> J-RAW (Junior RAW) + J-X-Mas Carnivals
=> RAW-Hooker
=> RAW Road Series
=> -ATTA-NSW
=> General Discussion
=> Sydney Sprint Series
Loading...