October 20, 2019, 04:16:15 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Login with username, password and session length
News: SMF - Just Installed!
 
   Home   Help Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Day 2 Christmas Carnival Juniors Results - Tempe  (Read 2566 times)
markcra
Newbie
*
Posts: 18


« on: December 28, 2011, 10:30:34 AM »



Mitchell Wright      23
Jordan Evans      17
Johnathan Och      14
alexander micallef      13
Nathan Craig      12

Chelsea Oaten      12
Brianna Hunt      9
Dylan Oaten      9
Sean Oaten      9
Lachlan Fearon      9
Alex Jones      8
Daniel Gandy      8
Kelsey Apps-Tulip      7
Damen Marshall      7
Tom Bolton      7
Nathan McCallum      7
sophie Pappas      6
Luka Pagarin      6
Ashlee Jones      6
lillie Howlett      5
keira will                   4
alex pappas      4
maximillian micallef      4
Nick Edwards      4
Christopher McInnes   3
Laura Jones      2
Connor Peters      2
Bethany Rattray      1
Syan Garstang      1


Results   
Round 1   
Warm up scratch race   
U11's    
1   Alexander Micallef
2   Johnathan Och
3   Kelsey Apps-Tulip
4   Sophie Pappas
U9's   
1   Alex Jones
2   Luka Pagarin
3   Maximillian Micallef
4   Keira Will
   
U13's    
1   Mitchell Wright
2   Daniel Gandy
3   Nathan Craig
4   Ashlee Jones
   
U15 Women    
1   Chelsea Oaten
2   Brianna Hunt
3   Jordan Evans
4   Laura Jones
   
U15 Men    
1   Tom Bolton
2   Nick Edwards
3   Damien Marshall
4   Dylan Oaten
   
Round 2   
Wheel-Race Qualifiers    
U11's    
1   Johnathan Och
2   Alexander Micallef
3   Alex Pappas
4   Alex Jones
5   Bethany Rattray
   
U13's    
1   Mitchell Wright
2   Nathan Craig
3   Daniel Gandy
4   Lillie Howlett
5   
   
U15 Women    
1   Jordan Evans
2   Brianna Hunt
3   Chelsea Oaten
4   Syan Garstang
5   
   
U15 Men    
1   Dylan Oaten
2   Lachlan Fearon
3   Sean Oaten
4   Nathan McCallum
5   Damien Marshall
   
Round 3   
1 lap Screamers    
U11 Handicap heat 1    
1   Sophie Pappas
2   Keira Will
3   Alex Pappas
4   Bethany Rattray
   
U11 Handicap  heat 2    
1   Kelsey Apps-Tulip
2   Luka Pagarin
3   Maximillian Micallef
4   
   
U11 Handicap  heat 2    
1   Alexander Micallef
2   Johnathan Och
3   Alex Jones
4   
   
U13 Boys and Girls heat 1    
1   Ashlee Jones
2   Christopher McInnes
3   Lillie Howlett
4   
   
U13 Boys  heat 2    
1   Mitchell Wright
2   Daniel Gandy
3   Nathan Craig
4   
   
U15 Men heat 1    
1   Sean Oaten
2   Nathan McCallum
3   Connor Peters
4   Lachlan Fearon
   
U15 Men heat 2    
1   Damien Marshall
2   Dylan Oaten
3   Tom Bolton
4   Nick Edwards
   
U15 Women Heat 1    
1   Chelsea Oaten
2   Brianna Hunt
3   Jordan Evans
4   Laura Jones
   
Round 4   
Wheel - Race Final    
1   Mitchell Wright
2   Nathan Craig
3   Johnathan Och
4   Lillie Howlett
   
Wheel - Race Final    
1   Jordan Evans
2   Lachlan Fearon
3   Nathan McCallum
4   Sean Oaten
   
Round 5   
Charlie Wittich Memorial Invitational    
1   Syan Garstang
2   Laura Jones
3   Christopher McInnes
4   Lachlan Fearon
Logged
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

English Steel 1.6 Saxon North Technologies
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!