April 10, 2020, 10:06:12 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Login with username, password and session length
News: SMF - Just Installed!
 
   Home   Help Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Information and live results now on Buzzy - DAY 3 Results are up  (Read 2612 times)
mark.c
Newbie
*
Posts: 39


« on: December 26, 2016, 08:23:27 PM »

https://buzzy.buzz/go/d7b1923c190ba4306305c851

Follow this link for information and live results

Day - 3 Golden Chainring Standings

Number   Name   Div   Club   H'Cap   Day 1   Day 2   Day 3   Total
149   SAUNDERS, Olivia   Div 1   Tamworth CC   10   27   21   16   64
140   DUBIER, Anna    Div 3   Lidcombe Auburn CC   90   19   25   17   61
173   CARNES, Isabelle   Div 1   Bathurst CC   90   20   21   20   61
158   EATHER, Dylan   Div 1   Dubbo CC   0   23   23   15   61
183   STANTON-KEIR, Jaydan   Div 2   Lidcombe Auburn CC   110   19   20   18   57
166   PUZICHA, Tyler   Div 1   Bathurst CC   100   20   20   16   56
197   VALTWIES, Josef   Div 4   Lidcombe Auburn CC   160   21   20   13   54
165   TAPP, Zane   Div 1   Tamworth CC   60   23   15   15   53
187   CARNES, Eliza   Div 3   Townsville CC (QLD)   120   18   16   18   52
146   SAUVAN, Daniel    Div 4   Southern Cross CC   150   14   21   15   50
145   TATARINOFF, Liliya   Div 2   Central Coast CC   90   17   15   18   50
185   GOLTMAN, Kai   Div 2   Lidcombe Auburn CC   110   12   20   17   49
161   BARBER, Daniel   Div 1   Dubbo CC   30   28   21   0   49
188   ALLWORK, Sarah   Div 2   Lidcombe Auburn CC   90   21   15   12   48
157   HARRIS, Ethan   Div 1   Townsville CC (QLD)   20   15   17   16   48
168   JONES, Alexander   Div 1   Parklife Cycling Club   30   14   20   14   48
184   FULLER, Zac   Div 3   Dubbo CC   80   21   13   13   47
174   BRITTEN, Ryan   Div 1   Illawarra CC   20   18   16   12   46
164   TOMKINSON, Tyler   Div 1   Balmoral CC (QLD)   80   13   17   16   46
170   FULLER, Zara   Div 1   Dubbo CC   180   14   14   16   44
154   SYMONS, Chelsea   Div 1   Mildura-Coomealla CC (VIC)   20   16   15   13   44
167   MATHEWS O'BRIEN, Tane   Div 1   Illawarra CC   40   15   14   14   43
155   ROBINSON, Kalinda   Div 1   Bathurst CC   50   18   10   15   43
192   MURDOCH, Isla   Div 4   Dulwich Hill BC   180   17   13   12   42
195   ALLWORK, Samantha   Div 3   Lidcombe Auburn CC   120   15   15   12   42
182   STEWART, Bronte   Div 2   Wagga Wagga CC   90   13   17   12   42
12   DAGARIN, William   Div 3   Dulwich Hill BC   140   28   13   0   41
169   GARSTANG, Courtney   Div 2   Central Coast CC   110   11   14   14   39
14   CONDLIFFE, Ruby   Div 4   Lidcombe Auburn CC   210      20   18   38
193   GOLTMAN, Liam   Div 3   Lidcombe Auburn CC   160   13   15   10   38
148   SMITH, Tayisha    Div 3   St George CC   120   25   13   0   38
2   WHITTAKER, Flynn   Div 4   Southern Cross CC   150      15   21   36
141   DUBIER, Andre   Div 1   Lidcombe Auburn CC   50   11   12   13   36
162   MICALLEF, Max   Div 1   Lidcombe Auburn CC   20   11   13   11   35
7   VALTWIES, Kirby   Div 4   Lidcombe Auburn CC   190   10   13   10   33
160   BONHAM, Zachary   Div 3   ATTA NSW   70   12   11   10   33
130   BONORA, Jonathan   Div 3   ATTA NSW   90      16   17   33
190   ROBINSON, Ebony   Div 3   Bathurst CC   140   23   10   0   33
180   WILL, Keira   Div 2   Lidcombe Auburn CC   80   21   10   0   31
163   TUCKWELL, Luke   Div 1   Bathurst CC   50   15   15   0   30
156   PERRY, Jade   Div 1   Lidcombe Auburn CC   80   13   15   0   28
4   BONORA, Georgia   Div 3   ATTA NSW   150      15   12   27
151   PERRY, Deren   Div 1   Lidcombe Auburn CC   70   14   13   0   27
191   PERRY, Lara   Div 3   Lidcombe Auburn CC   180   14   12   0   26
147   NASH, Lucy   Div 2   Southern Highlands CC   110   12   14   0   26
6   NICHOLLS, Rachael   Div 2   PLCC   180      12   14   26
176   BLOCH, Brayden   Div 1   Randwick Botany CC   70   16   10   0   26
150   PRATLEY, Georgie   Div 1   Muswellbrook   40   16   10   0   26
189   ROWLING, Hudson   Div 3   Peloton Sports   170   13   11   0   24
10   GREEN, Thomas   Div 3   Hunter Districts   90      23   0   23
152   HUGGINS, Elizabeth   Div 1   Central Coast CC   20   11   12   0   23
142   RIGOLI, Gian    Div 1   Lidcombe Auburn CC   70   13   10   0   23
127   HOOTON, Alexander   Div 4   Illawarra CC            22   22
144   SILVA, Isaac    Div 3   Bankstown Sports    80   12   10   0   22
11   DAGARIN, Luka   Div 2   Dulwich Hill BC   130   12   10   0   22
131   BLUME, Emma   Div 4   veloton            21   21
8   WALLACE, Angela   Div 4   Dulwich Hill BC   200      17   0   17
129   JURD, Aliyah   Div 3   veloton            13   13
5   ROWLING, Indigo   Div 4   PLCC   240      11   0   11
15   PANDELUS, Ivy   Div 3   Illawarra CC   230      11   0   11
128   JURD, Axel   Div 4   veloton            10   10


Day - 3 by Division

Name   Div   Club   H'Cap   Day 1   Day 2   Day 3   Total
SAUNDERS, Olivia   Div 1   Tamworth CC   10   27   21   16   64
CARNES, Isabelle   Div 1   Bathurst CC   90   20   21   20   61
EATHER, Dylan   Div 1   Dubbo CC   0   23   23   15   61
PUZICHA, Tyler   Div 1   Bathurst CC   100   20   20   16   56
TAPP, Zane   Div 1   Tamworth CC   60   23   15   15   53
BARBER, Daniel   Div 1   Dubbo CC   30   28   21   0   49
HARRIS, Ethan   Div 1   Townsville CC (QLD)   20   15   17   16   48
JONES, Alexander   Div 1   Parklife Cycling Club   30   14   20   14   48
BRITTEN, Ryan   Div 1   Illawarra CC   20   18   16   12   46
TOMKINSON, Tyler   Div 1   Balmoral CC (QLD)   80   13   17   16   46
FULLER, Zara   Div 1   Dubbo CC   180   14   14   16   44
SYMONS, Chelsea   Div 1   Mildura-Coomealla CC (VIC)   20   16   15   13   44
MATHEWS O'BRIEN, Tane   Div 1   Illawarra CC   40   15   14   14   43
ROBINSON, Kalinda   Div 1   Bathurst CC   50   18   10   15   43
DUBIER, Andre   Div 1   Lidcombe Auburn CC   50   11   12   13   36
MICALLEF, Max   Div 1   Lidcombe Auburn CC   20   11   13   11   35
TUCKWELL, Luke   Div 1   Bathurst CC   50   15   15   0   30
PERRY, Jade   Div 1   Lidcombe Auburn CC   80   13   15   0   28
PERRY, Deren   Div 1   Lidcombe Auburn CC   70   14   13   0   27
BLOCH, Brayden   Div 1   Randwick Botany CC   70   16   10   0   26
PRATLEY, Georgie   Div 1   Muswellbrook   40   16   10   0   26
HUGGINS, Elizabeth   Div 1   Central Coast CC   20   11   12   0   23
RIGOLI, Gian    Div 1   Lidcombe Auburn CC   70   13   10   0   23
STANTON-KEIR, Jaydan   Div 2   Lidcombe Auburn CC   110   19   20   18   57
TATARINOFF, Liliya   Div 2   Central Coast CC   90   17   15   18   50
GOLTMAN, Kai   Div 2   Lidcombe Auburn CC   110   12   20   17   49
ALLWORK, Sarah   Div 2   Lidcombe Auburn CC   90   21   15   12   48
STEWART, Bronte   Div 2   Wagga Wagga CC   90   13   17   12   42
GARSTANG, Courtney   Div 2   Central Coast CC   110   11   14   14   39
WILL, Keira   Div 2   Lidcombe Auburn CC   80   21   10   0   31
NASH, Lucy   Div 2   Southern Highlands CC   110   12   14   0   26
NICHOLLS, Rachael   Div 2   PLCC   180      12   14   26
DAGARIN, Luka   Div 2   Dulwich Hill BC   130   12   10   0   22
DUBIER, Anna    Div 3   Lidcombe Auburn CC   90   19   25   17   61
CARNES, Eliza   Div 3   Townsville CC (QLD)   120   18   16   18   52
FULLER, Zac   Div 3   Dubbo CC   80   21   13   13   47
ALLWORK, Samantha   Div 3   Lidcombe Auburn CC   120   15   15   12   42
DAGARIN, William   Div 3   Dulwich Hill BC   140   28   13   0   41
GOLTMAN, Liam   Div 3   Lidcombe Auburn CC   160   13   15   10   38
SMITH, Tayisha    Div 3   St George CC   120   25   13   0   38
BONHAM, Zachary   Div 3   ATTA NSW   70   12   11   10   33
BONORA, Jonathan   Div 3   ATTA NSW   90      16   17   33
ROBINSON, Ebony   Div 3   Bathurst CC   140   23   10   0   33
BONORA, Georgia   Div 3   ATTA NSW   150      15   12   27
PERRY, Lara   Div 3   Lidcombe Auburn CC   180   14   12   0   26
ROWLING, Hudson   Div 3   Peloton Sports   170   13   11   0   24
GREEN, Thomas   Div 3   Hunter Districts   90      23   0   23
SILVA, Isaac    Div 3   Bankstown Sports    80   12   10   0   22
JURD, Aliyah   Div 3   veloton            13   13
PANDELUS, Ivy   Div 3   Illawarra CC   230      11   0   11
CONDLIFFE, Ruby   Div 4   Lidcombe Auburn CC   210      20   18   38
SAUVAN, Daniel    Div 4   Southern Cross CC   150      21   15   36
WHITTAKER, Flynn   Div 4   Southern Cross CC   150      15   21   36
VALTWIES, Josef   Div 4   Lidcombe Auburn CC   160      20   13   33
MURDOCH, Isla   Div 4   Dulwich Hill BC   180      13   12   25
VALTWIES, Kirby   Div 4   Lidcombe Auburn CC   190      13   10   23
HOOTON, Alexander   Div 4   Illawarra CC            22   22
BLUME, Emma   Div 4   veloton            21   21
WALLACE, Angela   Div 4   Dulwich Hill BC   200      17   0   17
ROWLING, Indigo   Div 4   PLCC   240      11   0   11
JURD, Axel   Div 4   veloton            10   10
« Last Edit: December 29, 2016, 10:50:41 PM by mark.c » Logged
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

English Steel 1.6 Saxon North Technologies
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!