January 18, 2020, 05:29:26 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Login with username, password and session length
News: SMF - Just Installed!
 
   Home   Help Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Day 2 2017 Overall Results  (Read 2473 times)
mark.c
Newbie
*
Posts: 39


« on: December 28, 2017, 03:13:52 AM »

Number   COMPETITOR   CLUB   Division Request   Total Points
24   MARKOVSKI, Ashley   St George CC   Div 2   52
20   MATHEWS O'BRIEN, Tane   Illawarra CC   Div 1   47
95   JAKOBSEN, Gabriel   Illawarra CC   Div 4   47
35   GOLTMAN, Liam   Lidcombe Auburn CC   Div 3   44
2   PERRY, Deren   Lidcombe Auburn CC   Div 1   39
4   TUCKWELL, Luke   Bathurst CC   Div 1   37
13   PUZICHA, Tyler   Bathurst CC   Div 1   37
26   POTOCKI, Axel   St George CC   Div 4   34
38   ALLWORK, Samantha   Lidcombe Auburn CC   Div 3   33
31   CLIFF, Sarah   Illawarra CC   Div 2   32
56   ROSE, Caitlin   Hunter District CC   Div 4   32
82   FAWLE, Asher   Coffs Harbour CC   Div 1   31
9   GOLTMAN, Kai   Lidcombe Auburn CC   Div 2   30
27   ALLWORK, Sarah   Lidcombe Auburn CC   Div 2   29
11   TRKULJA, Curtis   Illawarra CC   Div 1   28
15   HAMER, Jonah   Port Macquarie Cycling Club   Div 1   27
39   HINES, Trent   Dubbo CC   Div 2   27
40   SAUVAN, Daniel   Southern Cross CC   Div 3   26
77   ROWLING, Hudson   Peloton Sports   Div 3   26
30   MAYE, Patrick   Lidcombe Auburn CC   Div 4   25
100   BRITTEN, Ryan   Illawarra CC   Div 1   23
49   DUBIER, Anna   Lidcombe Auburn CC   Div 3   23
47   BLUME, Emma   ATTA NSW   Div 4   23
43   VALTWIES, Josef   Lidcombe Auburn CC   Div 4   23
98   STRUMFIN, Emily   Illawarra CC   Div 1   22
1   STANTON-KEIR, Jaydan   Lidcombe Auburn CC   Div 2   22
34   JONES, Isobel   Canberra Cycling Club   Div 2   22
50   HINES, Emily   Dubbo CC   Div 4   22
17   BEATTY, Samantha   Parramatta CC   Div 1   21
18   NICHOLLS, Rachael   Parklife Cycling Club   Div 2   21
81   TATARINOFF, Liliya   cccc   Div 2   21
29   BLUME, Melissa   ATTA NSW   Div 3   21
65   DRUMMOND, Rab   Lidcombe Auburn CC   Div 4   21
61   VALTWIES, Kirby   Lidcombe Auburn CC   Div 5   20
83   BASA, Isla   BSCC   Div 4   18
8   ANDERSON, Benjamin   Orange CTC   Div 1   17
87   PAPADIMITRIOU, Harrison   Lidcombe Auburn CC   Div 2   16
25   DAGARIN, Luka   Dulwich Hill BC   Div 2   15
93   BRADSHAW, Milan   BSCC   Div 4   15
78   RIGOLI, Emila   Lidcombe Auburn CC   Div 4   15
48   DAGARIN, William   Dulwich Hill BC   Div 3   14
5   DUBIER, Andre   Lidcombe Auburn CC   Div 1   13
84   WILL, Keira   Lidcombe Auburn CC   Div 1   12
44   WEAVER, Haile   Dulwich Hill BC   Div 3   12
55   WALLACE, Angela   St George CC   Div 4   12
12   TAPP, Zane   Tamworth CC   Div 1   11
46   GARSTANG, Courtney   CCCC   Div 2   11
7   MICALLEF, Max   Lidcombe Auburn CC   Div 1   10
28   ROBINSON, Ebony   Bathurst CC   Div 2   10
86   ROWLING, Indigo   Peloton Sports   Div 5   10
66   DRUMMOND, Keira   Lidcombe Auburn CC   Div 5   10
« Last Edit: December 29, 2017, 07:22:58 PM by mark.c » Logged
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

English Steel 1.6 Saxon North Technologies
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!