February 28, 2020, 09:33:33 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Login with username, password and session length
News: SMF - Just Installed!
 
   Home   Help Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Day 4 2017 Provisional Handicaps  (Read 2575 times)
mark.c
Newbie
*
Posts: 39


« on: December 29, 2017, 09:29:37 AM »

Number   COMPETITOR   CLUB   Division Request   Hçap
2   BRITTEN, Ryan   Illawarra CC   Div 1   0
20   MATHEWS O'BRIEN, Tane   Illawarra CC   Div 1   10
4   PERRY, Deren   Lidcombe Auburn CC   Div 1   20
13   TUCKWELL, Luke   Bathurst CC   Div 1   20
29   DUBIER, Andre   Lidcombe Auburn CC   Div 1   25
82   PUZICHA, Tyler   Bathurst CC   Div 1   30
26   MICALLEF, Max   Lidcombe Auburn CC   Div 1   30
39   TRKULJA, Curtis   Illawarra CC   Div 1   40
87   ANDERSON, Benjamin   Orange CTC   Div 1   40
5   FAWLE, Asher   Coffs Harbour CC   Div 1   45
64   TAPP, Zane   Tamworth CC   Div 1   50
25   WILL, Keira   Lidcombe Auburn CC   Div 1   60
81   HAMER, Jonah   Port Macquarie Cycling Club   Div 1   60
7   GOLTMAN, Kai   Lidcombe Auburn CC   Div 2   70
34   BEATTY, Samantha   Parramatta CC   Div 1   80
48   STRUMFIN, Emily   Illawarra CC   Div 1   80
24   MARKOVSKI, Ashley   St George CC   Div 1   80
50   DAGARIN, Luka   Dulwich Hill BC   Div 2   80
49   NICHOLLS, Rachael   Parklife Cycling Club   Div 2   95
62   ALLWORK, Sarah   Lidcombe Auburn CC   Div 2   100
61   STEWART, Bronte   Illawarra CC   Div 1   110
38   STANTON-KEIR, Jaydan   Lidcombe Auburn CC   Div 2   120
43   ROBINSON, Ebony   Bathurst CC   Div 2   120
30   PAPADIMITRIOU, Harrison   Lidcombe Auburn CC   Div 2   120
100   GOLTMAN, Liam   Lidcombe Auburn CC   Div 3   120
27   CLIFF, Sarah   Illawarra CC   Div 2   125
46   TATARINOFF, Liliya   cccc   Div 2   130
95   DAGARIN, William   Dulwich Hill BC   Div 3   130
11   ALLWORK, Samantha   Lidcombe Auburn CC   Div 3   140
77   JONES, Isobel   Canberra Cycling Club   Div 3   145
65   GARSTANG, Courtney   CCCC   Div 2   150
8   HINES, Trent   Dubbo CC   Div 2   150
40   BLUME, Melissa   ATTA NSW   Div 3   170
9   DUBIER, Anna   Lidcombe Auburn CC   Div 3   170
94   BALND, Xavier   Orange CTC   Div 2   175
75   BLUME, Emma   ATTA NSW   Div 4   180
1   SAUVAN, Daniel   Southern Cross CC   Div 3   200
55   WEAVER, Haile   Dulwich Hill BC   Div 3   210
15   POTOCKI, Axel   St George CC   Div 4   210
63   ANDREW, Geordie   Lidcombe Auburn CC   Div 4   215
18   ROWLING, Hudson   Peloton Sports   Div 3   220
98   JAKOBSEN, Gabriel   Illawarra CC   Div 4   220
31   MAYE, Patrick   Lidcombe Auburn CC   Div 4   220
78   BRADSHAW, Milan   BSCC   Div 4   225
74   MEAGER, Edward   Southern Cross CC   Div 4   230
84   HINES, Emily   Dubbo CC   Div 4   230
66   STIRLING, Aidan   Bankstown   Div 4   240
17   ROSE, Caitlin   Hunter District CC   Div 4   240
44   DRUMMOND, Rab   Lidcombe Auburn CC   Div 4   250
86   HOSKINS, William   Orange CTC   Div 4   260
12   VALTWIES, Josef   Lidcombe Auburn CC   Div 4   260
47   WALLACE, Angela   St George CC   Div 4   270
83   RIGOLI, Emila   Lidcombe Auburn CC   Div 4   275
28   BASA, Isla   BSCC   Div 4   280
Logged
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

English Steel 1.6 Saxon North Technologies
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!