February 28, 2020, 10:22:14 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Login with username, password and session length
News: SMF - Just Installed!
 
   Home   Help Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Day 4 2017 Final Overall Standings  (Read 1569 times)
mark.c
Newbie
*
Posts: 39


« on: December 30, 2017, 05:51:15 AM »

Number   COMPETITOR   CLUB   Division Request   Hçap   Day 1 Points   Day 2 Points   Day 3 Points   Day 4 Points   Total Points
20   MATHEWS O'BRIEN, Tane   Illawarra CC   Div 1   20   24   23   20   26   93
95   GABRIEL, Jakobsen   Illawarra CC   Div 4   220   21   26   20   21   88
24   MARKOVSKI, Ashley   St George CC   Div 1   80   16   36   15   17   84
35   GOLTMAN, Liam   Lidcombe Auburn CC   Div 3   145   14   30   20   15   79
2   PERRY, Deren   Lidcombe Auburn CC   Div 1   0   14   25   14   17   70
13   PUZICHA, Tyler   Bathurst CC   Div 1   30   13   24   15   18   70
50   HINES, Emily   Dubbo CC   Div 4   240   12   15   22   17   66
38   ALLWORK, Samantha   Lidcombe Auburn CC   Div 3   150   13   20   16   16   65
43   VALTWIES, Josef   Lidcombe Auburn CC   Div 4   260   12   16   19   17   64
9   GOLTMAN, Kai   Lidcombe Auburn CC   Div 2   70   12   18   15   17   62
26   POTOCKI, Axel   St George CC   Div 4   215   20   14   15   13   62
82   FAWLE, Asher   Coffs Harbour CC   Div 1   35   12   19   15   14   60
39   HINES, Trent   Dubbo CC   Div 2   150   12   15   20   13   60
27   ALLWORK, Sarah   Lidcombe Auburn CC   Div 2   110   16   13   15   15   59
56   ROSE, Caitlin   Hunter District CC   Div 4   240   21   13   12   13   59
100   BRITTEN, Ryan   Illawarra CC   Div 1   10   23   10   25   0   58
11   TRKULJA, Curtis   Illawarra CC   Div 1   30   11   17   15   12   55
15   HAMER, Jonah   Port Macquarie Cycling Club   Div 1   50   10   17   12   15   54
30   MAYE, Patrick   Lidcombe Auburn CC   Div 4   230   15   13   13   13   54
77   ROWLING, Hudson   Peloton Sports   Div 3   200   12   14   13   14   53
12   TAPP, Zane   Tamworth CC   Div 1   35   0   11   25   17   53
81   TATARINOFF, Liliya   cccc   Div 2   130   10   11   16   16   53
4   TUCKWELL, Luke   Bathurst CC   Div 1   15   14   23   16   0   53
93   BRADSHAW, Milan   BSCC   Div 4   225   15   12   11   13   51
1   STANTON-KEIR, Jaydan   Lidcombe Auburn CC   Div 2   90   10   12   12   16   50
98   STRUMFIN, Emily   Illawarra CC   Div 1   65   10   12   11   16   49
84   WILL, Keira   Lidcombe Auburn CC   Div 1   40   12   0   16   21   49
47   BLUME, Emma   ATTA NSW   Div 4   200   10   13   13   11   47
29   BLUME, Melissa   ATTA NSW   Div 3   155   10   11   13   13   47
34   JONES, Isobel   Canberra Cycling Club   Div 3   145   10   12   12   12   46
18   NICHOLLS, Rachael   Parklife Cycling Club   Div 2   95   10   11   13   11   45
17   BEATTY, Samantha   Parramatta CC   Div 1   55   10   11   12   10   43
49   DUBIER, Anna   Lidcombe Auburn CC   Div 3   170   23   0   0   20   43
31   CLIFF, Sarah   Illawarra CC   Div 2   125   16   16   10   0   42
65   DRUMMOND, Rab   Lidcombe Auburn CC   Div 4   250   0   21   0   20   41
40   SAUVAN, Daniel   Southern Cross CC   Div 3   180   11   15   13   0   39
46   GARSTANG, Courtney   CCCC   Div 2   130   0   11   12   12   35
78   RIGOLI, Emila   Lidcombe Auburn CC   Div 4   275   0   16   0   15   31
25   DAGARIN, Luka   Dulwich Hill BC   Div 2   90   0   15   15   0   30
61   VALTWIES, Kirby   Lidcombe Auburn CC   Div 5   280               
48   DAGARIN, William   Dulwich Hill BC   Div 3   150   0   14   15   0   29
5   DUBIER, Andre   Lidcombe Auburn CC   Div 1   25   13   0   0   16   29
80   ANDREW, Geordie   Lidcombe Auburn CC   Div 4   220   0   0   13   13   26
87   PAPADIMITRIOU, Harrison   Lidcombe Auburn CC   Div 2   120   0   16   0   10   26
62   STEWART, Bronte   Illawarra CC   Div 1   80   0   0   12   14   26
74   HOSKINS, William   Orange CTC   Div 4   250   0   0   12   11   23
66   DRUMMOND, Keira   Lidcombe Auburn CC   Div 5   300               
86   ROWLING, Indigo   Peloton Sports   Div 5   260               
83   BASA, Isla   BSCC   Div 4   280   18   0   0   0   18
8   ANDERSON, Benjamin   Orange CTC   Div 1   40   17   0   0   0   17
57   DON_WAKEFIELD, Wentworth   Lidcombe Auburn CC   Div 4      0   0   0   15   15
55   WALLACE, Angela   St George CC   Div 4   270   0   15   0   0   15
64   BALND, Xavier   Orange CTC   Div 2   155   0   0   14   0   14
94   MEAGER, Edward   Southern Cross CC   Div 4   210   0   0   13   0   13
91   MORRISSEY, Kaide   Lidcombe Auburn CC   Div 2   0   0   0   0   13   13
32   DON_WAKEFIELD, Tallulah-Belle   Lidcombe Auburn CC   Div 4      0   0   0   12   12
63   STIRLING, Aidan   Bankstown   Div 4   210   0   0   12   0   12
44   WEAVER, Haile   Dulwich Hill BC   Div 3   190   0   12   0   0   12
28   ROBINSON, Ebony   Bathurst CC   Div 2   120   10   0   0   0   10
71   Hoskins, Charlottte   Orange CTC   Div 5   270               
7   MICALLEF, Max   Lidcombe Auburn CC   Div 1   30   0   0   0   0   0
68   STIRLING, Nate   Bankstown   Div 5   260               
Logged
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

English Steel 1.6 Saxon North Technologies
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!